“ک” نشانه تحبیب : مفهوم دوست داشتن را می رساند :  پسرک = پسر دوست داشتنی
کاشانه . [ ن َ / ن ِ ] (اِ) طرز. (اقرب الموارد). روق . (منتهی الارب ). رواق . (اقرب الموارد). کاشان . خانه ٔ زمستانی . خانه . || دارالشفاء. || خانه ٔ کوچک .ش

اتفاق کاشونک از بهار 1396 شروع شد. از یک همنشینی شبانه، در خانه و خانواده کوچک ما. نرگـس و رضـا. با کمترین ها از یک حیاط کوچک شروع کردیم به امید اینکه بتوانیم جایی در دل های آدم ها داشته باشیم. به امید اینکه بتوانیم حتی خیلی کم، در حد یک لبخند، یک نگاه، حال خوبی برای کسی ایجـاد کنیم. حالا کارگاه مان بزرگ تر شده، امکانات و توانایی هامان بیشتر، اما تلاش کردیم که هدف و نیتمان فراموشمان نشود.

این شد که نام اینجا شد “کاشونک”، به نشانه صمیمیتی که دوست داریم در محصولاتمان باشد. و تلاش ما شد ساخت محصولاتی که طوری ساخته شده باشند که انگار قرار است گوشه ای از خانه خودمان جایشان بدهیم.

تیــم کاشونک

دوسـت داریـد با بچه های کاشـونک آشنـا بشید؟

نـرگـس


نرگس کارشناسی نرم افزار خونده و عاشق انیمیشنه. دوره ای هم سیاه قلم تدریس و نقاشی می کرده. توانایی زیادی توی ایده پردازی داره. خودش میگه باید یه دفتر بزنه فقط ایده تولید بکنه.

کارهای محتوایی، استوری ها، مدیریت پست ها و پیام ها توی اینستاگرام با نرگسه. و توی کارها دست به رنگه! چه رنگ کردن چمدون ها و چه کنار هم قرار دادن ترکیب رنگ پارچه ها

narges@kashounak.com

رضــا


رضـا کارشناسی هوافضا خونده و ارشـد گرافیک. چند سال کارمند بوده تو زمینه طراحی. عاشق خوندن، نوشتن و دیوونه ساختن. دوست داره با چیزی که بلد نیست کلنجار بره تا یاد بگیره.

کارهای کارگاه با رضـا. خرید، ساخت و بعضی وقت ها هم طراحی محصول ها. دوست داره هرکاری که میسازه با اون یکی متفاوت باشه. شاید شما از رو ظاهر متوجه نشید، اما اون خودش میدونه.

reza@kashounak.com

گفتن نداره که

مهمترین راه ارتباطی با کاشـونک پیج اینستاگــرام